Yosh olimlari kengashining tarkibi

O‘zR FA Bioorganik kimyo instituti

Yosh olimlari kengashining tarkibi

Bioorganik kimyo instituti yosh olimlari kengashi o‘zida yoshi 40 ga to‘lmagan 44 ta yosh olimni birlashtiradi. Mazkur olimlarning 2 tasi fan doktori, 4 tasi fan nomzodi, 7 tasi falsafa doktori (PhD). Oxirgi 3 yil davomida 8 ta yosh olim Fanlar akademiyasi tizimidagi ilmiy-tadqiqot grantlariga rahbarlik qilayaptilar. Bundan tashqari, 10 dan ortiq doktorlik dissertatsiyalari (DSc va PhD) himoya qilindi.

F.I.Sh.

Lavozimi, ilmiy darajasi

Telefon nomeri,

elektron pochtasi

1

Sherimbetov Sanjar Gulmirzoyevich

YoOK raisi, yetakchi ilmiy xodim, b.f.d.

+998977468642

sanjarbeksherimbetov@gmail.com

2

Gayibov

Ulug‘bek Gapparjanovich

YoOK raisi o‘rinbosari, katta ilmiy xodim, PhD

+998909853064

gayibov.ulugbek@gmail.com

3

Azimova

Luiza

Baxtiyarovna

YoOK kotibi, kichik ilmiy xodim

+998935470682 luiza8181@mail.ru

4

Sagdullayeva Dilafruz Saidakbarovna

doktorant, t.f.n.

+998974502225

dilya-15@mail.ru

5

Muxitdinov Baxtiyor

Ikromovich

katta ilmiy xodim, PhD

+998974450211

muhitdinov.bahtiyor@gmail.com

6

Radjabov

Otabek Iskandarovich

katta ilmiy xodim, PhD

+998977470661

ximik_07@mail.ru

7

Amonova

Dilnoza

Muxtorovna

kichik ilmiy xodim

+998977371881 amonovadilnoza@gmail.com

8

Axmedov

Oliy

Ravshanovich

kichik ilmiy xodim

+998909047838

oliy86@bk.ru

9

Xudoynazarov

Iles Abdurasulovich

kichik ilmiy xodim

+998977758255

ilyos82@gmail.com

10

Djurabekova UmidaDilmurodovna

kichik ilmiy xodim

+998974002590

jorabekova.umida@mail.ru

11

Atamuratov

Farxod

Nasriddinovich

kichik ilmiy xodim

+998974478693

farhod_farm@mail.ru

12

Beknazarova

Nuriya

Seytbayevna

kichik ilmiy xodim

+998911370255

princessa_nury@mail.ru

13

Xalilova

Gulnoza Abduvaxobovna

tayanch doktoranti

+998903151023 gulnoza_xalilova@mail.ru

14

Muydinov

Nurillo

Tuxtarovich

tayanch doktoranti

+998977104641

muydinov-n@mail.ru

15

Turaboyev

Shuxrat

Maxmadaliyevich

tayanch doktoranti

+998998207795

shuh_fmi@mail.ru

16

Maxmudov

Sardor

Djalilovich

tayanch doktoranti

+998901670583

s_telecom@mail.ru

17

Kirgizbayev Xusniddin Xasanbayevich

tayanch doktoranti

+998934929132

qirgizbaev8989@mail.ru

18

Oщepkova

Yuliya Igorevna

laboratoriya mudiri, k.f.d.

+998935333698

joshepkova05@rambler.ru

19

Ishimov

Uchqun Jomuradovich

katta ilmiy xodim, k.f.n.

+998935387481

81_uchqun@mail.ru

20

Hasanov

Jaxongir Hikmatilloyevich

doktorant, k.f.n.

+998909317253

hasanovjahongir1980@gmail.com

21

Asrorov

Akmal

Majitovich

kichik ilmiy xodim, PhD

+998946578450

akmal84@gmail.com

22

Kaxorova

Komola

Azamatovna

kichik ilmiy xodim, PhD

+998977647376

kamola_kaharova@list.ru

23

Berdiyev

Nodir

Sharifovich

kichik ilmiy xodim

+998907881610

nodir2884@mail.ru

24

Olimjonov Shuxratjon

Solixjon o‘g‘li

kichik ilmiy xodim

+998933927163

25

Oripova

Munojat Jaloldinovna

kichik ilmiy xodim

+998935248360

munojat.oripova@gmail.com

26

Nazarov

G‘olib

Abdishukur o‘g‘li

tayanch doktoranti

+998915623773

abdishukurovich.nazarov.91@mail.ru

27

Mamasoliyeva Malika

Adxamovna

kichik ilmiy xodim

+998998318501

malika8582@mail.ru

28

Nurmatova Munavvar Islomjon qizi

kichik ilmiy xodim

+998909518096

munavvarnurmatova@mail.ru

29

Yuldashov

O‘tkir

Xayitovich

kichik ilmiy xodim

+998998822327

utkirbekyuldashov_1991@mail.ru

30

Navruzov

Sanjar

Botirovich

tayanch doktoranti

+998936688844

s.navruzov@bk.ru

sanjarbeknavruzov@gmail.com

31

Maxmudov Rustamjon  Rasuljonovich

starshiy nauchnыy sotrudnik, PhD

+998949478400

chemist.makhmudov@gmail.com

32

Raximov Raxmatilla Nurillayevich

kichik ilmiy xodim, PhD

+998935633457

rraximov@mail.ru

33

Saidova

Vasila

Axmedovna

mladshiy injener

+998909597137

34

Gayibova

Sabina Narimanovna

kichik ilmiy xodim

+998909262337

gayibova.sabina@gmail.com

35

Obidova

Nodira

Djumanovna

kichik ilmiy xodim

+998901357251

obidova-nodira@mail.ru

36

Raimova

Kamola Vaxobdjanovna

kichik ilmiy xodim

+998903159465

k.raimova_81@mail.ru

37

Yakubova Nazokatxon Xalilovna

kichik ilmiy xodim

+998935151705

nozi_1705@mail.ru

38

To‘rageldiyev Shuxrat

Joldos o‘g‘li

kichik ilmiy xodim

+998949217072

shuhrat.turageldiyev@mail.ru

39

Tog‘ayev

Ulug‘bek Raxmonqulovich

kichik ilmiy xodim

+998974466473

ulugbek-tr@mail.ru

40

Esanov

Rahmat

Sulton o‘g‘li

tayanch doktoranti

+998977702836

esanovr@mail.ru

41

Sobirova

Fotima Azamjanovna

tayanch doktoranti

+998911591789

sobirova_89@bk.ru

42

Raxmonova

Gulnora

G‘ulomovna

kichik ilmiy xodim

+998909822710

raxmonova-1987@mail.ru

43

Abrekova

Nadjiye Narimanovna

kichik ilmiy xodim

+998946132688

abrekova-bio@mail.ru

44

Maxmudov

Laziz

Umarjonovich

laborant

+998946659059

l.maxmudov1990@mail.ru